Toimipisteet

Tampere

Osoite
Åkerlundinkatu 11 C
33100 Tampere
Puhelin 044 496 0969
Sähköposti info@voima.info

Verkkolaskutustiedot

Yrityspalvelu Voima Oy

Y-tunnus: 2409442-7
Verkkolaskuosoite: 003724094427
Operaattori: Basware Oyj
Operaattorin tunnus: BAWCFI22

Voimme vastaanottaa ostolaskuja myös sähköpostitse osoitteeseen ostolaskut@vmp.fi

 

Henkilöstö

Hannele Könnömäki

Toimitusjohtaja
Puhelin 010 311 3887
Sähköposti hannele@voima.info

Marianne Vendell

Työ- ja organisaatiopsykologi
Puhelin 010 311 3884
Sähköposti marianne.vendell@voima.info

Miia Roisko

Henkilöstökonsultti
Puhelin 050 512 8331
Sähköposti miia.roisko@voima.info

Jasmin Jokinen

Henkilöstökonsultti
Puhelin 010 311 3881
Sähköposti jasmin.jokinen@voima.info

Marko Lukkari

Toimialajohtaja, rakentaminen
Puhelin 010 311 3883
Sähköposti marko.lukkari@voima.info

Jukka Liimatta

Henkilöstökonsultti, rakentaminen
Puhelin 044 496 0964
Sähköposti jukka.liimatta@voima.info

Sonja Kuivasaari

Henkilöstökonsultti
Puhelin 050 437 2778
Sähköposti sonja.kuivasaari@voima.info

Petra Äyräs

Hallintokoordinaattori
Puhelin 044 496 0969
Sähköposti petra.ayras@voima.info

Jani Kallio

Toimialajohtaja, rekrytointi & suorahaku
Puhelin 010 311 3880
Sähköposti jani.kallio@voima.info

Niklas Heinonen

Markkinointi & viestintä
Puhelin 040 4877 332
Sähköposti niklas.heinonen@voima.info