Sök kontor

Turku

Adress
Maariankatu 6 b, PL 901
20100 Turku
Telefon 040 307 5000
E-mail turku@vmp.fi

VMP Turku

fb logo  VMP Turku

Personal

Minna Laine

myyntipäällikkö
Telefon 040 307 5013
E-mail minna.laine@vmp.fi

Marko Hyyrynen

myyntipäällikkö
Telefon 040 307 5019
E-mail marko.hyyrynen@vmp.fi

Nora Räbinä

myyntipäällikkö
Telefon 040 5353 730
E-mail nora.rabina@vmp.fi

Christian Rönndahl

HR-asiantuntija
Telefon 040 307 5018
E-mail christian.ronndahl@vmp.fi

Aivi Elo

HR-asiantuntija
Telefon 040 307 5014
E-mail aivi.elo@vmp.fi

Maarit Hiihtola

HR-koordinaattori
Telefon 040 307 5010
E-mail maarit.hiihtola@vmp.fi

Sari Europaeus

HR-koordinaattori
Telefon 050 467 7729
E-mail sari.europaeus@vmp.fi

Piia Lehtimäki

HR-asiantuntija
Telefon 050 477 1779
E-mail piia.lehtimaki@vmp.fi

Monica Cioara-Lehtonen

yhteyspäällikkö, kv. rekrytointi
Telefon 040 307 5341
E-mail monica.cioara-lehtonen@vmp.fi

Lucian Crismaru

yhteyskoordinaattori, kv. rekrytointi
Telefon 050 468 7773
E-mail lucian.crismaru@vmp.fi

Vesa Suominen

aluejohtaja
Telefon 040 307 5011
E-mail vesa.suominen@vmp.fi

VMP Palkkapalvelut (valtakunnallinen)

Telefon 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
E-mail palkkapalvelut@vmp.fi
 

työntekijöiden palkka-asiat ma-pe klo 9-15, aattopäivinä klo 14 asti

VMP Laskutus (valtakunnallinen)

Telefon 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
E-mail laskutus@vmp.fi
 

laskutukseen liittyvät asiat ma-pe klo 9-15, aattopäivinä klo 14 asti

Varamiespalvelu 24/7

Telefon 0100 86088
 

(30snt/min+pvm) palvelee valtakunnallisesti myös toimistoaikojen ulkopuolella