Staff Plus Oy

Osoite
Mannerheimintie 20 A, 3. krs
00100 Helsinki
Puhelin 044 502 0032
Sähköposti helsinki@staffplus.fi

Näin tavoitat meidät

Päivystyspuhelimme palvelee numerossa 044 502 0032 (ei tekstiviestejä) ma-pe klo 6.30-17 ja la klo 10-16!

Henkilöstö

Hanna Toivola

avainasiakaspäällikkö / Sali
Puhelin 044 502 0031
Sähköposti hanna.toivola@staffplus.fi

Melinda Fagerström

HR-koordinaattori / Keittiö
Puhelin 044 502 0014
Sähköposti melinda.fagerstrom@staffplus.fi

Mikael Hitonen

HR-koordinaattori / Sali
Puhelin 044 502 0019
Sähköposti mikael.hitonen@staffplus.fi

Juha Wuorenrinne

HR-koordinaattori / keittiö
Puhelin 040 509 9191
Sähköposti juha.wuorenrinne@staffplus.fi

Jukka Imeläinen

henkilöstöpäällikkö / keittiö
Puhelin 044 502 0015
Sähköposti jukka.imelainen@staffplus.fi

Mikko Ovaska

HR-koordinaattori / keittiö
Puhelin 044 502 0017
Sähköposti mikko.ovaska@staffplus.fi

Kai Karrenberg

myyntijohtaja / HoReCa ja kauppa
Puhelin 045 600 9495
Sähköposti kai.karrenberg@staffplus.fi

Johanna Pitkänen

HR-koordinaattori / HoReCa ja kauppa
Puhelin 040 307 5114
Sähköposti johanna.pitkanen@staffplus.fi

Sini Sandström

avainasiakaspäällikkö / HoReCa ja kauppa
Puhelin 046 923 1960
Sähköposti sini.sandstrom@staffplus.fi

Ruusu Toivonen

HR-koordinaattori / sali
Puhelin 040 502 0851
Sähköposti ruusu.toivonen@staffplus.fi

Meri Halonen

HR-päällikkö
Puhelin 040 307 5113
Sähköposti meri.halonen@vmp.fi

Palkkapalvelut (yhdistetty Staff Plus ja VMP)

Puhelin 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti palkkapalvelut@vmp.fi
 

työntekijöiden palkka-asiat ma-pe klo 9-15, aattopäivinä klo 14 asti

Laskutus (yhdistetty Staff Plus ja VMP)

Puhelin 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti laskutus@vmp.fi
 

laskutukseen liittyvät asiat ma-pe klo 9-15, aattopäivinä klo 14 asti