Locations

Turku

Address
Maarinakatu 6 b, PL 901
20101 Turku
Phone 0403075000
Email turku@vmp.fi

Personnel

Minna Laine

myyntipäällikkö
Phone 040 307 5013
Email minna.laine@vmp.fi

Marko Hyyrynen

myyntipäällikkö
Phone 040 307 5019
Email marko.hyyrynen@vmp.fi

Nora Räbinä

myyntipäällikkö
Phone 040 5353 730
Email nora.rabina@vmp.fi

Christian Rönndahl

HR-asiantuntija
Phone 040 307 5018
Email christian.ronndahl@vmp.fi

Aivi Elo

HR-asiantuntija
Phone 040 307 5014
Email aivi.elo@vmp.fi

Maarit Hiihtola

HR-koordinaattori
Phone 040 307 5010
Email maarit.hiihtola@vmp.fi

Sari Europaeus

HR-koordinaattori
Phone 050 467 7729
Email sari.europaeus@vmp.fi

Piia Lehtimäki

HR-asiantuntija
Phone 050 477 1779
Email piia.lehtimaki@vmp.fi

Monica Cioara-Lehtonen

yhteyspäällikkö, kv. rekrytointi
Phone 040 307 5341
Email monica.cioara-lehtonen@vmp.fi

Lucian Crismaru

yhteyskoordinaattori, kv. rekrytointi
Phone 050 468 7773
Email lucian.crismaru@vmp.fi

Vesa Suominen

aluejohtaja
Phone 040 307 5011
Email vesa.suominen@vmp.fi

VMP Palkkapalvelut (valtakunnallinen)

Phone 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Email palkkapalvelut@vmp.fi
 

työntekijöiden palkka-asiat ma-pe klo 9-15, aattopäivinä klo 14 asti

VMP Laskutus (valtakunnallinen)

Phone 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Email laskutus@vmp.fi
 

laskutukseen liittyvät asiat ma-pe klo 9-15, aattopäivinä klo 14 asti

Varamiespalvelu 24/7

Phone 0100 86088
 

(30snt/min+pvm) palvelee valtakunnallisesti myös toimistoaikojen ulkopuolella