Toimipisteet

Turku

Osoite
Maariankatu 6 b, PL 901
20100 Turku
Puhelin 040 307 5000
Faksi (02) 258 9105
Sähköposti turku@vmp.fi

Henkilöstö

Pirkko Dahlin

myyntipäällikkö
Puhelin 040 307 5012
Sähköposti pirkko.dahlin@vmp.fi

Minna Laine

myyntipäällikkö
Puhelin 040 307 5013
Sähköposti minna.laine@vmp.fi

Marko Hyyrynen

myyntipäällikkö
Puhelin 040 307 5019
Sähköposti marko.hyyrynen@vmp.fi

Eija Puuska

HR-asiantuntija
Puhelin 040 307 5015
Sähköposti eija.puuska@vmp.fi

Christian Rönndahl

HR-asiantuntija
Puhelin 040 307 5018
Sähköposti christian.ronndahl@vmp.fi

Aivi Elo

HR-asiantuntija
Puhelin 040 307 5014
Sähköposti aivi.elo@vmp.fi

Vesa Suominen

aluejohtaja
Puhelin 040 307 5011
Sähköposti vesa.suominen@vmp.fi

VMP Palkkapalvelut

Puhelin 040 307 5091
Sähköposti palkkapalvelut@vmp.fi
 

Puhelinpalvelumme on suljettu perjantaina 20.1.17 henkilöstön koulutuksen vuoksi.

Työntekijöiden palkka-asiat ma-pe klo 9-15, aattopäivinä klo 14 asti

Varamiespalvelu 24/7

Puhelin 0100 86088
 

(0,30 euroa / min + pvm) palvelee valtakunnallisesti myös toimistoaikojen ulkopuolella