Toimipisteet

Turku

Osoite
Maariankatu 6 b, PL 901
20100 Turku
Puhelin 040 307 5000
Sähköposti turku@vmp.fi

VMP Turku

fb logo  VMP Turku

Turku – Henkilöstövuokraus ja rekrytointipalvelut

VMP Turku auttaa yrityksiä ja yhteisöjä kaikissa henkilöstövuokraukseen ja rekrytointiin liittyvissä asioissa 30 vuoden kokemuksella. Työnhakijat löytävät kauttamme eri elämäntilanteisiin sopivaa työtä lukuisilta eri toimialoilta, aina keikkaluonteisesta työstä vakituisiin tehtäviin. Kauttamme saat myös kaikki VMP Group -konsernin palvelut.

Turun toimistolla Sinua palvelee yhdeksän henkilöstöpalvelualan ammattilaista, jotka ovat valmiita auttamaan yli 100 vuoden yhteenlasketun henkilöstöpalvelualan kokemuksen turvin – olit sitten etsimässä apua yrityksesi henkilöstöratkaisuihin tai hakemassa sopivaa työtä.

Tiesitkö, että vuoden 2017 aikana työllistimme Turun alueella yli 1000 työntekijää yli 200 asiakasyritykseemme?

Henkilöstö

Minna Laine

myyntipäällikkö
Puhelin 040 307 5013
Sähköposti minna.laine@vmp.fi

Marko Hyyrynen

myyntipäällikkö
Puhelin 040 307 5019
Sähköposti marko.hyyrynen@vmp.fi

Nora Räbinä

myyntipäällikkö
Puhelin 040 5353 730
Sähköposti nora.rabina@vmp.fi

Christian Rönndahl

HR-asiantuntija
Puhelin 040 307 5018
Sähköposti christian.ronndahl@vmp.fi

Aivi Elo

HR-asiantuntija
Puhelin 040 307 5014
Sähköposti aivi.elo@vmp.fi

Maarit Hiihtola

HR-koordinaattori
Puhelin 040 307 5010
Sähköposti maarit.hiihtola@vmp.fi

Sari Europaeus

HR-koordinaattori
Puhelin 050 467 7729
Sähköposti sari.europaeus@vmp.fi

Piia Lehtimäki

HR-asiantuntija
Puhelin 050 477 1779
Sähköposti piia.lehtimaki@vmp.fi

Monica Cioara-Lehtonen

yhteyspäällikkö, kv. rekrytointi
Puhelin 040 307 5341
Sähköposti monica.cioara-lehtonen@vmp.fi

Lucian Crismaru

yhteyskoordinaattori, kv. rekrytointi
Puhelin 050 468 7773
Sähköposti lucian.crismaru@vmp.fi

Vesa Suominen

aluejohtaja
Puhelin 040 307 5011
Sähköposti vesa.suominen@vmp.fi

VMP Palkkapalvelut (valtakunnallinen)

Puhelin 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti palkkapalvelut@vmp.fi
 

työntekijöiden palkka-asiat ma-pe klo 9-15, aattopäivinä klo 14 asti

VMP Laskutus (valtakunnallinen)

Puhelin 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti laskutus@vmp.fi
 

laskutukseen liittyvät asiat ma-pe klo 9-15, aattopäivinä klo 14 asti

Varamiespalvelu 24/7

Puhelin 0100 86088
 

(30snt/min+pvm) palvelee valtakunnallisesti myös toimistoaikojen ulkopuolella