Toimipisteet

Turku

Osoite
Maariankatu 6 b, PL 901
20100 Turku
Puhelin 040 307 5000
Sähköposti turku@vmp.fi

VMP Turku

fb logo  VMP Turku

Turku – Henkilöstövuokraus ja rekrytointipalvelut

VMP Turku auttaa yrityksiä ja yhteisöjä kaikissa henkilöstövuokraukseen ja rekrytointiin liittyvissä asioissa 30 vuoden kokemuksella. Työnhakijat löytävät kauttamme eri elämäntilanteisiin sopivaa työtä lukuisilta eri toimialoilta, aina keikkaluonteisesta työstä vakituisiin tehtäviin. Kauttamme saat myös kaikki VMP Oyj -konsernin palvelut.

Turun toimistolla Sinua palvelee henkilöstöpalvelualan ammattilaiset, jotka ovat valmiita auttamaan yli 100 vuoden yhteenlasketun henkilöstöpalvelualan kokemuksen turvin – olit sitten etsimässä apua yrityksesi henkilöstöratkaisuihin tai hakemassa sopivaa työtä.

Tiesitkö, että vuoden 2017 aikana työllistimme Turun alueella yli 1000 työntekijää yli 200 asiakasyritykseemme?

 

Tiesithän, että VMP konserniin kuuluva itsensätyöllistämispalvelu Eezy toimii Turussa?

Eezy_Banneri_VMP_sivuille_1021x133

Henkilöstö

Minna Laine

myyntipäällikkö
Puhelin 040 307 5013
Sähköposti minna.laine@vmp.fi

Nora Räbinä

myyntipäällikkö
Puhelin 040 5353 730
Sähköposti nora.rabina@vmp.fi

Christian Rönndahl

HR-asiantuntija
Puhelin 040 307 5018
Sähköposti christian.ronndahl@vmp.fi

Aivi Elo

HR-asiantuntija
Puhelin 040 307 5014
Sähköposti aivi.elo@vmp.fi

Maarit Hiihtola

HR-koordinaattori
Puhelin 040 307 5010
Sähköposti maarit.hiihtola@vmp.fi

Sari Europaeus

HR-koordinaattori
Puhelin 050 467 7729
Sähköposti sari.europaeus@vmp.fi

Monica Cioara-Lehtonen

yhteyspäällikkö, kv. rekrytointi
Puhelin 040 307 5341
Sähköposti monica.cioara-lehtonen@vmp.fi

Lucian Crismaru

yhteyskoordinaattori, kv. rekrytointi
Puhelin 050 468 7773
Sähköposti lucian.crismaru@vmp.fi

Vesa Suominen

aluejohtaja
Puhelin 040 307 5011
Sähköposti vesa.suominen@vmp.fi

VMP Palkkapalvelut (valtakunnallinen)

Puhelin 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti palkkapalvelut@vmp.fi
 

työntekijöiden palkka-asiat ma-pe klo 9-11

VMP Laskutus (valtakunnallinen)

Puhelin 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti laskutus@vmp.fi
 

laskutukseen liittyvät asiat ma-pe klo 9-11

Varamiespalvelu 24/7

Puhelin 0100 86088
 

(30snt/min+pvm) palvelee valtakunnallisesti myös toimistoaikojen ulkopuolella