Toimipisteet

Turku

Osoite
Ratapihankatu 53 C
20100 Turku
Puhelin 040 307 5000 (vaihde)
Sähköposti turku@vmp.fi

Eezy Henkilöstöpalvelut Turku

fb logo  Eezy Henkilöstöpalvelut Turku

Turku – Henkilöstövuokraus ja rekrytointipalvelut

Eezy Henkilöstöpalvelut Turku auttaa yrityksiä ja yhteisöjä kaikissa henkilöstövuokraukseen ja rekrytointiin liittyvissä asioissa 30 vuoden kokemuksella. Työnhakijat löytävät kauttamme eri elämäntilanteisiin sopivaa työtä lukuisilta eri toimialoilta, aina keikkaluonteisesta työstä vakituisiin tehtäviin. Kauttamme saat myös kaikki Eezy Oyj -konsernin palvelut.

Turun toimistolla Sinua palvelee henkilöstöpalvelualan ammattilaiset, jotka ovat valmiita auttamaan yli 100 vuoden yhteenlasketun henkilöstöpalvelualan kokemuksen turvin – olit sitten etsimässä apua yrityksesi henkilöstöratkaisuihin tai hakemassa sopivaa työtä.

Tiesitkö, että vuoden 2017 aikana työllistimme Turun alueella yli 1000 työntekijää yli 200 asiakasyritykseemme?

Henkilöstö

Aivi Elo

HR-asiantuntija
Puhelin 040 307 5014
Sähköposti aivi.elo@eezy.fi

Minna Laine

myyntipäällikkö
Puhelin 040 307 5013
Sähköposti minna.laine@eezy.fi

Nora Räbinä

myyntipäällikkö
Puhelin 040 5353 730
Sähköposti nora.rabina@eezy.fi

Christian Rönndahl

HR-asiantuntija
Puhelin 040 307 5018
Sähköposti christian.ronndahl@eezy.fi

Maarit Hiihtola

HR-koordinaattori
Puhelin 040 307 5010
Sähköposti maarit.hiihtola@eezy.fi

Sari Europaeus

HR-koordinaattori
Puhelin 050 467 7729
Sähköposti sari.europaeus@eezy.fi

Monica Cioara-Lehtonen

yhteyspäällikkö, kv. rekrytointi
Puhelin 040 307 5341
Sähköposti monica.cioara-lehtonen@eezy.fi

Lucian Crismaru

yhteyskoordinaattori, kv. rekrytointi
Puhelin 050 468 7773
Sähköposti lucian.crismaru@eezy.fi

Vesa Suominen

aluejohtaja
Puhelin 040 307 5011
Sähköposti vesa.suominen@eezy.fi

Palkkapalvelut (valtakunnallinen)

Puhelin 010 581 4051 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti palkkapalvelut@eezy.fi
 

työntekijöiden palkka-asiat ma-pe klo 9-11

Laskutus (valtakunnallinen)

Puhelin 010 581 4051 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti laskutus@eezy.fi
 

laskutukseen liittyvät asiat ma-pe klo 9-11