Toimipisteet

Turku

Osoite
Ratapihankatu 53 C
20100 Turku
Puhelin Katso henkilökohtaiset numerot
Sähköposti

Eezy Henkilöstöpalvelut Turku

fb logo  Eezy Henkilöstöpalvelut Turku

Turku – Henkilöstövuokraus ja rekrytointipalvelut

Eezy Henkilöstöpalvelut Turku auttaa yrityksiä ja yhteisöjä kaikissa henkilöstövuokraukseen ja rekrytointiin liittyvissä asioissa 30 vuoden kokemuksella. Työnhakijat löytävät kauttamme eri elämäntilanteisiin sopivaa työtä lukuisilta eri toimialoilta, aina keikkaluonteisesta työstä vakituisiin tehtäviin. Kauttamme saat myös kaikki Eezy Oyj -konsernin palvelut.

Turun toimistolla Sinua palvelee henkilöstöpalvelualan ammattilaiset, jotka ovat valmiita auttamaan yli 100 vuoden yhteenlasketun henkilöstöpalvelualan kokemuksen turvin – olit sitten etsimässä apua yrityksesi henkilöstöratkaisuihin tai hakemassa sopivaa työtä.

Tiesitkö, että vuoden 2017 aikana työllistimme Turun alueella yli 1000 työntekijää yli 200 asiakasyritykseemme?

Henkilöstö

Valerica Cristea

Yhteyskoordinaattori, kans. väl. henkilöstö
Puhelin 050 468 9956
Sähköposti valerica.cristea@eezy.fi

Aivi Elo

HR-asiantuntija
Puhelin 040 307 5014
Sähköposti aivi.elo@eezy.fi

Minna Laine

myyntipäällikkö
Puhelin 040 307 5013
Sähköposti minna.laine@eezy.fi

Nora Räbinä

myyntipäällikkö
Puhelin 040 5353 730
Sähköposti nora.rabina@eezy.fi

Christian Rönndahl

HR-asiantuntija
Puhelin 040 307 5018
Sähköposti christian.ronndahl@eezy.fi

Maarit Hiihtola

HR-koordinaattori
Puhelin 040 307 5010
Sähköposti maarit.hiihtola@eezy.fi

Sari Europaeus

HR-koordinaattori
Puhelin 050 467 7729
Sähköposti sari.europaeus@eezy.fi

Vesa Suominen

Toimialajohtaja, Kansainvälinen henkilöstö
Puhelin 040 307 5011
Sähköposti vesa.suominen@eezy.fi