Toimipisteet

Tampere

Osoite
Pellavatehtaankatu 25, 5 krs.
33100 Tampere
Puhelin 040 307 5200
Sähköposti tampere@vmp.fi

VMP Varamiespalvelu Tampere

Tampere – Henkilöstövuokraus ja rekrytointipalvelut

VMP Tampere tarjoaa yrityksille ja yhteisöille henkilöstövuokraus-, rekrytointi– ja HR-asiantuntijapalveluita lähes 30 vuoden kokemuksella. Työnhakijoille tarjoamme elämäntilanteeseen sopivaa työtä eri toimialoilta ja monen eri tason tehtävissä aina keikkahommista vakituisiin tehtäviin. Asiantunteva henkilökuntamme auttaa sinua kaikissa henkilöstövuokraukseen ja rekrytointiin liittyvissä asioissa Tampereella ja sen lähialueilla. Kauttamme saat myös kaikki VMP Oyj -konsernin palvelut.

Tampereen toimistollamme työskentelee osaavia ja kokeneita henkilöstöpalvelualan ammattilaisia, joille asiakkaiden tarpeiden ymmärtäminen ja ”hoituu”-asenne ovat itsestäänselvyyksiä.

 

Tiesithän, että VMP konserniin kuuluva itsensätyöllistämispalvelu Eezy toimii Tampereella?

Eezy_Banneri_VMP_sivuille_1021x133

Tampereelta löydät myös Personnelin rekrytointipalvelut!

Personnel_Banneri_VMP_sivuille_1021x133

Henkilöstö

Vilma Ahola

HR-koordinaattori
Puhelin 040 307 5202
Sähköposti vilma.ahola@vmp.fi

Jasmiina Karvinen

myyntipäällikkö
Puhelin 0504757376
Sähköposti jasmiina.karvinen@vmp.fi

Jani Rajala

HR-koordinaattori
Puhelin 040 307 5205
Sähköposti jani.rajala@vmp.fi

Antti Naskali

myyntipäällikkö
Puhelin 040 307 5208
Sähköposti antti.naskali@vmp.fi

Hanna Heikkilä-Collin

HR-koordinaattori
Puhelin 040 307 5206
Sähköposti hanna.heikkila-collin@vmp.fi

Christian Kemppainen

myyntipäällikkö
Puhelin 040 307 5203
Sähköposti christian.kemppainen@vmp.fi

Minna Heikkilä

HR-koordinaattori
Puhelin 040 307 5204
Sähköposti minna.heikkila@vmp.fi

Ulla Kauppi

Rekrytointikonsultti VMP / Personnel
Puhelin 050 466 1062
Sähköposti ulla.kauppi@vmp.fi

Kaisa-Maria Kokkonen

Rekrytointikonsultti VMP / Personnel
Puhelin 044 588 6109
Sähköposti kaisa-maria.kokkonen@vmp.fi

Ville Lahti

aluejohtaja
Puhelin 040 307 5201
Sähköposti ville.lahti@vmp.fi

VMP Palkkapalvelut (valtakunnallinen)

Puhelin 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti palkkapalvelut@vmp.fi
 

työntekijöiden palkka-asiat ma-pe klo 9-11

VMP Laskutus (valtakunnallinen)

Puhelin 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti laskutus@vmp.fi
 

laskutukseen liittyvät asiat ma-pe klo 9-11

Varamiespalvelu 24/7

Puhelin 0100 86088
 

(30snt/min+pvm) palvelee valtakunnallisesti myös toimistoaikojen ulkopuolella