Toimipisteet

Salo

Osoite
Turuntie 9
24240 Salo
Puhelin (02) 728 1450
Sähköposti salo@vmp.fi

VMP Varamiespalvelu Salo

Henkilöstö

Mikko Jaakkola

yrittäjä
Puhelin 040 867 3523
Sähköposti mikko.jaakkola@vmp.fi

Charlotta Jaakkola

yrittäjä
Puhelin 044 572 9949
Sähköposti charlotta.jaakkola@vmp.fi

Seija Rahkonen

HR-koordinaattori
Puhelin 040 763 2536
Sähköposti seija.rahkonen@vmp.fi

Henna Hietanen

myyntineuvottelija
Puhelin 040 802 2923
Sähköposti henna.hietanen@vmp.fi

VMP Palkkapalvelut (valtakunnallinen)

Puhelin 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti palkkapalvelut@vmp.fi
 

työntekijöiden palkka-asiat ma-pe klo 9-15, aattopäivinä klo 14 asti

VMP Laskutus (valtakunnallinen)

Puhelin 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti laskutus@vmp.fi
 

laskutukseen liittyvät asiat ma-pe klo 9-15, aattopäivinä klo 14 asti

Varamiespalvelu 24/7

Puhelin 0100 86088
 

(30snt/min+pvm) palvelee valtakunnallisesti myös toimistoaikojen ulkopuolella