Toimipisteet

Rovaniemi

Osoite
Rovakatu 19
96200 Rovaniemi
Puhelin 0400 188 666
Sähköposti rovaniemi@vmp.fi

VMP Varamiespalvelu Rovaniemi

fb logo VMP Rovaniemi

Rovaniemi – Henkilöstövuokraus ja rekrytointipalvelut

VMP Rovaniemi tarjoaa yrityksille ja yhteisöille henkilöstövuokraus-, rekrytointi– ja HR-asiantuntijapalveluita lähes 30 vuoden kokemuksella. Työnhakijoille tarjoamme elämäntilanteeseen sopivaa työtä eri toimialoilta ja monen eri tason tehtävissä aina keikkahommista vakituisiin tehtäviin. Asiantunteva henkilökuntamme auttaa sinua kaikissa henkilöstövuokraukseen ja rekrytointiin liittyvissä asioissa koko Lapin alueella. Kauttamme saat myös kaikki VMP Oyj -konsernin palvelut.

VMP-yrittäjä Esa Auerin vetämällä Rovaniemen toimistollamme työskentelee osaavia henkilöstöpalvelualan ammattilaisia. Toimintamme perustana ovat asiakkaiden tarpeiden ymmärtäminen, henkilökohtainen palvelu ja ”hoituu”-asenne.

FilmFriendly_logoOlemme mukana House of Laplandin Film Friendly-verkostossa. Olemme osallistuneet House of Laplandin ja Lapin elokuvakomission järjestämään Film Friendly –valmennukseen, tunnemme elokuva-alan perustarpeet ja olemme sitoutuneet palvelemaan tuotantoryhmiä joustavasti, tehokkaasti ja luotettavasti.

 

Asiakastieto Suomen vahvimmat (003)

Tiesithän, että VMP konserniin kuuluva itsensätyöllistämispalvelu Eezy toimii Rovaniemellä?

Eezy_Banneri_VMP_sivuille_1021x133

Henkilöstö

Hanna Paakkari

HR-assistentti
Puhelin 0400 188 666
Sähköposti hanna.paakkari@vmp.fi

Tanja Heikkilä

HR-koordinaattori
Puhelin 0440 188 990
Sähköposti tanja.heikkila@vmp.fi

Esa Auer

yrittäjä
Puhelin 0400 188 199
Sähköposti esa.auer@vmp.fi

Heidi Alariesto

kehitysjohtaja, VMP Urapalvelu
Puhelin 045 313 3533
Sähköposti heidi.alariesto@vmp.fi

VMP Palkkapalvelut (valtakunnallinen)

Puhelin 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti palkkapalvelut@vmp.fi
 

työntekijöiden palkka-asiat ma-pe klo 9-11

VMP Laskutus (valtakunnallinen)

Puhelin 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti laskutus@vmp.fi
 

laskutukseen liittyvät asiat ma-pe klo 9-11

Varamiespalvelu 24/7

Puhelin 0100 86088
 

(30snt/min+pvm) palvelee valtakunnallisesti myös toimistoaikojen ulkopuolella