Toimipisteet

Rauma-Uusikaupunki

Osoite
Nortamonkatu 18
26100 Rauma
Puhelin 040 307 5160
Sähköposti rauma@vmp.fi

VMP Varamiespalvelu Rauma – Uusikaupunki

fb logo VMP Pori & Rauma

Rauma ja Uusikaupunki – Henkilöstövuokraus ja rekrytointipalvelut

VMP Rauma – Uusikaupunki on henkilöstöpalveluiden ammattilainen. Tarjoamme yrityksille ja yhteisöille henkilöstövuokraus-, rekrytointi– ja HR-asiantuntijapalveluita lähes 30 vuoden kokemuksella. Työnhakijoille tarjoamme moneen eri elämäntilanteeseen sopivaa työtä monilta eri toimialoilta aina keikkaluonteisista töistä vakituisiin tehtäviin. Asiantunteva henkilökuntamme auttaa sinua kaikissa henkilöstövuokraus- ja rekrytointipalveluasioissa Raumalla ja Uudessakaupungissa sekä lähialueilla. Kauttamme saat kaikki VMP Group -konsernin palvelut.

Rauman toimistolla asiakkaidemme liiketoiminnan ymmärtäminen on tärkeää. Autamme yrityksiä kehittämään liiketoimintaansa ja hallitsemaan työvoimaa tehokkaammin.

Arkisin palvelemme toimistolla normaalisti kello 8-16, mutta asiakastapaamisten aikana ovet ovat suljettuna. Mikäli olet tulossa käymään, niin otathan etukäteen yhteyttä!

Henkilöstö

Kim Virtanen

myyntipäällikkö
Puhelin 040 307 5251
Sähköposti kim.virtanen@vmp.fi

Leila Kantonen

HR-koordinaattori
Puhelin 040 307 5252
Sähköposti leila.kantonen@vmp.fi

Mikko Jaakkola

yrittäjä
Puhelin 040 867 3523
Sähköposti mikko.jaakkola@vmp.fi

Jani Andreasen

myyntipäällikkö
Puhelin 040 307 5162
Sähköposti jani.andreasen@vmp.fi

Henna Kenttälä

HR- ja myyntiassistentti
Puhelin 050 433 7297
Sähköposti henna.kenttala@vmp.fi

VMP Palkkapalvelut (valtakunnallinen)

Puhelin 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti palkkapalvelut@vmp.fi
 

työntekijöiden palkka-asiat ma-pe klo 9-15, aattopäivinä klo 14 asti

VMP Laskutus (valtakunnallinen)

Puhelin 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti laskutus@vmp.fi
 

laskutukseen liittyvät asiat ma-pe klo 9-15, aattopäivinä klo 14 asti

Varamiespalvelu 24/7

Puhelin 0100 86088
 

(30snt/min+pvm) palvelee valtakunnallisesti myös toimistoaikojen ulkopuolella