Toimipisteet

Pori

Osoite
Mikonkatu 3
28100 Pori
Puhelin 040 307 5250
Sähköposti pori@vmp.fi

VMP Varamiespalvelu Pori

fb logo VMP Pori & Rauma

Henkilöstövuokraus ja rekrytointipalvelut – Pori

VMP Pori auttaa yrityksiä ja yhteisöjä kaikissa henkilöstövuokraukseen ja rekrytointipalveluihin liittyvissä asioissa lähes 30 vuoden kokemuksella. Työnhakijat löytävät kauttamme eri elämäntilanteisiin sopivaa työtä lukuisilta eri toimialoilta, aina keikkaluonteisesta työstä vakituisiin tehtäviin. Kauttamme saat kaikki VMP Oyj -konsernin palvelut.

Porin toimistollamme olemme valmiita auttamaan sinua – olit sitten etsimässä apua yrityksesi henkilöstöratkaisuihin tai hakemassa sopivaa työtä.

Henkilöstö

Kim Virtanen

myyntipäällikkö
Puhelin 040 307 5251
Sähköposti kim.virtanen@vmp.fi

Mikko Jaakkola

yrittäjä
Puhelin 040 867 3523
Sähköposti mikko.jaakkola@vmp.fi

Senni Prusti

HR-koordinaattori
Puhelin 040 307 5252
Sähköposti senni.prusti@vmp.fi

Jenni Ranta

HR-koordinaattoriharjoittelija
Puhelin 044 307 5005
Sähköposti jenni.ranta@vmp.fi

VMP Palkkapalvelut (valtakunnallinen)

Puhelin 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti palkkapalvelut@vmp.fi
 

työntekijöiden palkka-asiat ma-pe klo 9-15, aattopäivinä klo 14 asti

Järjestelmän huoltokatkon vuoksi asiakaspalvelu palvelee 23.4.2019 klo 9.00-14.00.

VMP Laskutus (valtakunnallinen)

Puhelin 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti laskutus@vmp.fi
 

laskutukseen liittyvät asiat ma-pe klo 9-15, aattopäivinä klo 14 asti

Järjestelmän huoltokatkon vuoksi asiakaspalvelu palvelee 23.4.2019 klo 9.00-14.00.

Varamiespalvelu 24/7

Puhelin 0100 86088
 

(30snt/min+pvm) palvelee valtakunnallisesti myös toimistoaikojen ulkopuolella