Toimipisteet

Lappeenranta-Imatra

Osoite
Mutkakatu 11
53100 Lappeenranta
Puhelin 040 307 5600
Sähköposti lappeenranta@vmp.fi

VMP Lappeenranta-Imatra

Lappeenranta-Imatra – Henkilöstövuokraus ja rekrytointipalvelut

fb logo VMP Lappeenranta-Imatra

VMP Lappeenranta-Imatra toimii Etelä-Karjalan alueella. Toimistomme sijaitsee Lappeenrannan keskustassa. Reipas tiimimme tarjoaa yritysasiakkaille laadukkaita HR-palveluita, kuten rekrytointeja ja henkilöstövuokrausta. Kauttamme saat apua myös organisaatiosi kehitykseen erilaisten valmennusten muodossa. Työntekijäasiakkaillemme tarjoamme monipuolisesti töitä kaikilta toimialoilta oman elämäntilanteen mukaan. Pyrimme aina parhaaseen ratkaisuun yritys- ja työntekijäasiakkaidemme kohdalla. Tehokkaan toimintamme takaa nopeus, joustavuus ja luotettavuus.

Yhteydenotot

Työntekijät ja -hakijat: Kateriina Mutkala ja Lenia-Marie Modinos
Palvelut yrityksille ja tarjouskyselyt: Merja Teitto ja Hanna Anttonen
Kumppanuustoiminta, oppilaitokset, PR ja lehdistö: Merja Teitto

Henkilöstö

Merja Teitto

yrittäjä
Puhelin 040 307 5601
Sähköposti merja.teitto@vmp.fi

Hanna Anttonen

myyntipäällikkö
Puhelin 040 307 5604
Sähköposti hanna.anttonen@vmp.fi

Kateriina Mutkala

HR-asiantuntija
Puhelin 040 307 5602
Sähköposti kateriina.mutkala@vmp.fi

Lenia-Marie Modinos

HR-koordinaattori
Puhelin 040 307 5603
Sähköposti lenia-marie.modinos@vmp.fi

VMP Palkkapalvelut

Puhelin 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti palkkapalvelut@vmp.fi
 

työntekijöiden palkka-asiat ma-pe klo 9-15, aattopäivinä klo 14 asti

VMP Laskutus

Puhelin 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti laskutus@vmp.fi
 

laskutukseen liittyvät asiat ma-pe klo 9-15, aattopäivinä klo 14 asti

Varamiespalvelu 24/7

Puhelin 0100 86088
 

(0,30 euroa / min + pvm) palvelee valtakunnallisesti myös toimistoaikojen ulkopuolella