Toimipisteet

Kuopio

Osoite
Kuninkaankatu 20
70100 Kuopio
Puhelin (017) 369 3600
Sähköposti kuopio@vmp.fi

VMP Varamiespalvelu Kuopio

 fb logo VMP Kuopio

HENKILÖSTÖVUOKRAUS JA REKRYTOINTIPALVELUT

VMP Kuopio auttaa yrityksiä ja yhteisöjä kaikissa henkilöstövuokraukseen ja rekrytointiin liittyvissä asioissa vankalla 30 vuoden kokemuksella. Kuopion toimistolla sinua palvelevat osaavat henkilöstöpalvelualan ammattilaiset, joiden kanssa on mutkatonta asioida. Meillä on vahva Kuopion ja sen lähialueiden tuntemus. Jokainen meistä tekee töitä sen eteen, että oikeat henkilöt löytävät toisensa juuri silloin, kun sille on tarvetta. Työnhakijat löytävät kauttamme eri elämäntilanteisiin sopivaa työtä eri toimialoilta, aina keikkaluonteisesta työstä vakituisiin työtehtäviin. Olemme aidosti paikallinen toimija, joka haluaa osaltaan auttaa alueen yrityksiä menestymään erilaisten henkilöstöratkaisujen avulla. Kauttamme saat myös kaikki VMP Oyj -konsernin palvelut.

Viime vuonna saimme yli 1000 toimeksiantoa asiakasyrityksiltämme ja työllistimme pelkästään Kuopion alueella 192 yrityksessä yli 300 työntekijää.

Asiakastyytyväisyys on meille kunnia-asia ja henkilökohtainen palvelu antaa toiminnallemme kasvot. Ota reippaasti yhteyttä!

Tiesithän, että VMP konserniin kuuluva itsensätyöllistämispalvelu Eezy toimii Kuopiossa?

Eezy_Banneri_VMP_sivuille_1021x133

Kuopiosta löydät myös Personnelin rekrytointipalvelut!

Personnel_Banneri_VMP_sivuille_1021x133

Henkilöstö

Seija Tolonen

yrittäjä
Puhelin 040 525 4885
Sähköposti seija.tolonen@vmp.fi

Ossi Tolonen

yrittäjä
Puhelin 050 587 3231
Sähköposti ossi.tolonen@vmp.fi

Satu Väisänen

HR-asiantuntija
Puhelin 044 282 5700
Sähköposti satu.vaisanen@vmp.fi

Satu Vessonen

HR-asiantuntija
Puhelin 045 270 0200
Sähköposti satu.vessonen@vmp.fi

Pekka Kärkkäinen

HR-harjoittelija
Puhelin 044 709 5956
Sähköposti pekka.karkkainen@vmp.fi

Timo Riissanen

henkilöhakukonsultti
Puhelin 050 444 2478
Sähköposti timo.riissanen@personnel.fi

VMP Palkkapalvelut (valtakunnallinen)

Puhelin 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti palkkapalvelut@vmp.fi
 

työntekijöiden palkka-asiat ma-pe klo 9-11

VMP Laskutus (valtakunnallinen)

Puhelin 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti laskutus@vmp.fi
 

laskutukseen liittyvät asiat ma-pe klo 9-11

Varamiespalvelu 24/7

Puhelin 0100 86088
 

(30snt/min+pvm) palvelee valtakunnallisesti myös toimistoaikojen ulkopuolella