Toimipisteet

Kouvola

Osoite
Keskikatu 4, 2. krs
45100 Kouvola
Puhelin (05) 535 4344
Sähköposti kouvola@vmp.fi

VMP Kouvola

fb logo VMP Kouvola

Kouvola – Henkilöstövuokraus ja rekrytointipalvelut

VMP Kouvola on reilu ja rehellinen työnantaja, joka auttaa yrityksiä ja yhteisöjä kaikissa henkilöstövuokraukseen, rekrytointiin sekä muihin HR-asiantuntijapalveluihin liittyvissä asioissa lähes 30 vuoden kokemuksella. Työnhakijat löytävät kauttamme eri elämäntilanteisiin sopivaa työtä lukuisilta eri toimialoilta, aina keikkaluonteisesta työstä vakituisiin tehtäviin. Kauttamme saat kaikki VMP Group -konsernin palvelut, myös työyhteisön kehittämiseen liittyviä johtamis- ja työhyvinvointivalmennuksia.

Toimimme luotettavasti ja vastuullisesti kaikkien asiakkaidemme kanssa. Paikallisena toimijana autamme yrityksiä keskittymään ydinliiketoimintaansa ja ratkaisemaan henkilöstöhallinnon haasteita joustavasti ja ammattitaidolla. Olemme paikallisesti alueen isoimpia työllistäjä. Lähes joka viides työntekijä on löytänyt kauttamme vakinaisen työpaikan.

Yhteydenotot

Työntekijät ja –hakijat: Henna Huovinen, Jenni Kemppainen ja Liisa Huusko
Yritysasiakkaat ja tarjouspyynnöt: Kirsi Lantta ja Ari Ripatti
Kumppanuustoiminta, oppilaitokset, PR ja lehdistö: Kirsi Lantta
Personnel Groupin palvelut: Ari Ripatti

Henkilöstö

Kirsi Lantta

yrittäjä
Puhelin 050 414 6369
Sähköposti kirsi.lantta@vmp.fi

Ari Ripatti

myyntipäällikkö, rekrytointipalvelut yrityksille
Puhelin 044 734 0350
Sähköposti ari.ripatti@vmp.fi

Jenni Kemppainen

HR-asiantuntija
Puhelin 040 183 6260
Sähköposti jenni.kemppainen@vmp.fi

Liisa Huusko

HR-koordinaattori
Puhelin 044 597 7447
Sähköposti liisa.huusko@vmp.fi

Heidi Lehtinen

HR-koordinaattori
Puhelin 0440 450 812
Sähköposti heidi.lehtinen@vmp.fi

VMP Palkkapalvelut (valtakunnallinen)

Puhelin 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti palkkapalvelut@vmp.fi
 

työntekijöiden palkka-asiat ma-pe klo 9-15, aattopäivinä klo 14 asti

VMP Laskutus (valtakunnallinen)

Puhelin 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti laskutus@vmp.fi
 

laskutukseen liittyvät asiat ma-pe klo 9-15, aattopäivinä klo 14 asti

Varamiespalvelu 24/7

Puhelin 0100 86088
 

(0,30 euroa / min + pvm) palvelee valtakunnallisesti myös toimistoaikojen ulkopuolella