Toimipisteet

Joensuu

Osoite
Koskikatu 13
80100 Joensuu
Puhelin (013) 220 000
Sähköposti joensuu@vmp.fi

VMP Varamiespalvelu Joensuu

fb logo VMP Joensuu

Joensuu – Henkilöstövuokraus ja rekrytointipalvelut

Me Joensuussa VMP:llä tarjoamme yrityksille ja yhteisöille henkilöstövuokraus-, rekrytointi- ja HR-asiantuntijapalveluita Pohjois-Karjalan alueella lähes 20 vuoden kokemuksella. VMP Varamiespalvelun lisäksi toimistoltamme löytyy Personnel Group, joka tarjoaa suorahaku- ja soveltuvuusarviointipalveluita. Kauttamme saat käyttöösi myös kaikki muut VMP Oyj -konsernin palvelut.

Työnhakijoille tarjoamme elämäntilanteeseen sopivaa työtä eri toimialoilta keikkahommista vakituisiin työsuhteisiin. Olemme luotettava työnantaja – noudatamme kaikessa toiminnassamme lakeja ja työehtosopimuksia.

Toimintamme perustana ovat asiakkaiden tarpeiden ymmärtäminen, henkilökohtainen palvelu ja hommat hoituu -asenne.

Yhteydenotot:

Työntekijät ja -hakijat, työntekijätarpeet: Aatu Savolainen
Palvelut yrityksille ja tarjouskyselyt: Ossi Tolonen, Timo Riissanen
Personnel Groupin palvelut: Timo Riissanen

 

Tiesithän, että VMP konserniin kuuluva itsensätyöllistämispalvelu Eezy toimii Joensuussa?

Eezy_Banneri_VMP_sivuille_1021x133

Joensuusta löydät myös Personnelin rekrytointipalvelut!

Personnel_Banneri_VMP_sivuille_1021x133

Henkilöstö

Ossi Tolonen

yrittäjä
Puhelin 050 587 3231
Sähköposti ossi.tolonen@vmp.fi

Timo Riissanen

myyntipäällikkö, rekrytointipalvelut yrityksille
Puhelin 050 444 2478
Sähköposti timo.riissanen@vmp.fi

Soila Porkamaa

HR-koordinaattori
Puhelin 050 461 7667
Sähköposti soila.porkamaa@vmp.fi

Arttu Järvi

HR-koordinaattoriharjoittelija
Puhelin 050 477 3417
Sähköposti arttu.jarvi@vmp.fi

Aatu Savolainen

HR-koordinaattori
Puhelin 050 505 8700
Sähköposti aatu.savolainen@vmp.fi

VMP Palkkapalvelut (valtakunnallinen)

Puhelin 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti palkkapalvelut@vmp.fi
 

työntekijöiden palkka-asiat ma-pe klo 9-11

VMP Laskutus (valtakunnallinen)

Puhelin 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti laskutus@vmp.fi
 

laskutukseen liittyvät asiat ma-pe klo 9-11

Varamiespalvelu 24/7

Puhelin 0100 86088
 

(30snt/min+pvm) palvelee valtakunnallisesti myös toimistoaikojen ulkopuolella