Toimipisteet

Joensuu

Osoite
Koskikatu 13
80100 Joensuu
Puhelin (013) 220 000
Sähköposti joensuu@vmp.fi

Eezy VMP Joensuu

fb logo Eezy VMP Joensuu

Joensuu – Henkilöstövuokraus ja rekrytointipalvelut

Me Joensuussa Eezy VMP:llä tarjoamme yrityksille ja yhteisöille henkilöstövuokraus-, rekrytointi- ja HR-asiantuntijapalveluita Pohjois-Karjalan alueella lähes 20 vuoden kokemuksella. Kauttamme saat käyttöösi myös kaikki muut Eezy Oyj -konsernin palvelut.

Työnhakijoille tarjoamme elämäntilanteeseen sopivaa työtä eri toimialoilta keikkahommista vakituisiin työsuhteisiin. Olemme luotettava työnantaja – noudatamme kaikessa toiminnassamme lakeja ja työehtosopimuksia.

Toimintamme perustana ovat asiakkaiden tarpeiden ymmärtäminen, henkilökohtainen palvelu ja hommat hoituu -asenne.

 

Yhteydenotot:

Työntekijät ja -hakijat, työntekijätarpeet: Sanna Westman ja Aatu Savolainen
Eezy VMP:n palvelut yrityksille: Juuso Akkanen, Ossi Tolonen ja Seija Tolonen
Eezy Spirit organisaation kehittämispalvelut, kumppanuustoiminta, oppilaitokset, PR: Seija Tolonen
Eezy Personnelin palvelut: Timo Riissanen 

Henkilöstö

Seija Tolonen

yrittäjä
Puhelin 040 525 4885
Sähköposti seija.tolonen@eezy.fi

Ossi Tolonen

yrittäjä
Puhelin 050 587 3231
Sähköposti ossi.tolonen@eezy.fi

Timo Riissanen

henkilöhakukonsultti, rekrytointipalvelut yrityksille
Puhelin 050 444 2478
Sähköposti timo.riissanen@eezy.fi

Juuso Akkanen

myyntipäällikkö
Puhelin 040 639 0904
Sähköposti juuso.akkanen@eezy.fi

Sanna Westman

HR-koordinaattori
Puhelin 050 911 6764
Sähköposti sanna.westman@eezy.fi

Aatu Savolainen

HR-koordinaattori
Puhelin 050 505 8700
Sähköposti aatu.savolainen@eezy.fi

Palkkapalvelut (valtakunnallinen)

Puhelin 010 581 4051 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti palkkapalvelut@eezy.fi
 

työntekijöiden palkka-asiat ma-pe klo 9-11

Laskutus (valtakunnallinen)

 

laskun sisältöön liittyvät asiat: palkkapalvelut@eezy.fi
laskun maksamiseen liittyvät asiat: luotonvalvonta@eezy.fi