Toimipisteet

Huittinen

Osoite
Lauttakylänkatu 17
32700 Huittinen
Puhelin 044 776 5175
Sähköposti huittinen@vmp.fi

VMP Varamiespalvelu Huittinen

fb logo VMP Huittinen-Sastamala & Kankaanpää

Huittinen – Henkilöstövuokraus ja rekrytointipalvelut

VMP Huittinen tarjoaa yrityksille ja yhteisöille henkilöstövuokraus-, rekrytointi– ja HR-asiantuntijapalveluita lähes 30 vuoden kokemuksella. Työnhakijoille tarjoamme elämäntilanteeseen sopivaa työtä eri toimialoilta ja monen eri tason tehtävissä aina keikkahommista vakituisiin tehtäviin. Asiantunteva henkilökuntamme auttaa sinua kaikissa henkilöstövuokraukseen ja rekrytointiin liittyvissä asioissa Huittisissa, Sastamalassa, Kankaanpäässä, Kokemäellä ja niiden lähialueilla. Kauttamme saat myös kaikki VMP Oyj -konsernin palvelut.

VMP Huittisen perustana on kumppanuus, henkilökohtainen palvelu ja ”hoituu”-asenne.

Palkkalistoillamme oli vuonna 2017 yli 300 työntekijää, joista töissä keskimäärin 64 työntekijää joka päivä. Vuonna 2017 palvelimme 75 yritysasiakasta usealla eri toimialalla.

Henkilöstö

Sonja Laine

yrittäjä
Puhelin 040 744 4261
Sähköposti sonja.laine@vmp.fi

Minna Wilpola

HR-koordinaattori
Puhelin 044 056 1333
Sähköposti minna.wilpola@vmp.fi

Taija Roininen

myyntineuvottelija
Puhelin 044 704 9410
Sähköposti taija.roininen@vmp.fi

Ari Laine

yrittäjä
Puhelin 044 596 4500
Sähköposti ari.laine@vmp.fi

VMP Palkkapalvelut (valtakunnallinen)

Puhelin 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti palkkapalvelut@vmp.fi
 

työntekijöiden palkka-asiat ma-pe klo 9-11

VMP Laskutus (valtakunnallinen)

Puhelin 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti laskutus@vmp.fi
 

laskutukseen liittyvät asiat ma-pe klo 9-11

Varamiespalvelu 24/7

Puhelin 0100 86088
 

(30snt/min+pvm) palvelee valtakunnallisesti myös toimistoaikojen ulkopuolella