Toimipisteet

Huittinen

Osoite
Lauttakylänkatu 17
32700 Huittinen
Puhelin 044 056 1333
Sähköposti huittinen@vmp.fi

Eezy VMP Huittinen

fb logo Eezy VMP Huittinen-Sastamala & Kankaanpää

Huittinen – Henkilöstövuokraus ja rekrytointipalvelut

Eezy VMP Huittinen tarjoaa yrityksille ja yhteisöille henkilöstövuokraus-, rekrytointi– ja HR-asiantuntijapalveluita lähes 30 vuoden kokemuksella. Työnhakijoille tarjoamme elämäntilanteeseen sopivaa työtä eri toimialoilta ja monen eri tason tehtävissä aina keikkahommista vakituisiin tehtäviin. Asiantunteva henkilökuntamme auttaa sinua kaikissa henkilöstövuokraukseen ja rekrytointiin liittyvissä asioissa Huittisissa, Sastamalassa, Kankaanpäässä, Kokemäellä ja niiden lähialueilla. Kauttamme saat myös kaikki Eezy Oyj -konsernin palvelut.

Eezy VMP Huittisen perustana on kumppanuus, henkilökohtainen palvelu ja ”hoituu”-asenne.

Palkkalistoillamme oli vuonna 2017 yli 300 työntekijää, joista töissä keskimäärin 64 työntekijää joka päivä. Vuonna 2017 palvelimme 75 yritysasiakasta usealla eri toimialalla.

Henkilöstö

Sonja Laine

yrittäjä
Puhelin 040 744 4261
Sähköposti sonja.laine@eezy.fi

Suvi Pelto-Knuutila

HR-asiantuntija
Puhelin 044 056 1333
Sähköposti suvi.pelto-knuutila@eezy.fi

Taija Roininen

myyntineuvottelija
Puhelin 044 704 9410
Sähköposti taija.roininen@eezy.fi

Ari Laine

yrittäjä
Puhelin 044 596 4500
Sähköposti ari.laine@eezy.fi

Palkkapalvelut (valtakunnallinen)

Puhelin 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti palkkapalvelut@vmp.fi
 

työntekijöiden palkka-asiat ma-pe klo 9-11

Laskutus (valtakunnallinen)

Puhelin 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti laskutus@vmp.fi
 

laskutukseen liittyvät asiat ma-pe klo 9-11

Varamiespalvelu 24/7

Puhelin 0100 86088
 

(30snt/min+pvm) palvelee valtakunnallisesti myös toimistoaikojen ulkopuolella