Toimipisteet

Huittinen-Sastamala

Osoite
Lauttakylänkatu 17
32700 Huittinen
Puhelin (02) 561 300
Sähköposti huittinen@vmp.fi

VMP Varamiespalvelu Huittinen – Sastamala

Huittinen ja Sastamala – Henkilöstövuokraus ja rekrytointipalvelut

VMP Huittinen–Sastamala tarjoaa yrityksille ja yhteisöille henkilöstövuokraus-, rekrytointi– ja HR-asiantuntijapalveluita lähes 30 vuoden kokemuksella. Työnhakijoille tarjoamme elämäntilanteeseen sopivaa työtä eri toimialoilta ja monen eri tason tehtävissä aina keikkahommista vakituisiin tehtäviin. Asiantunteva henkilökuntamme auttaa sinua kaikissa henkilöstövuokraukseen ja rekrytointiin liittyvissä asioissa Huittisissa, Sastamalassa, Kokemäellä ja niiden lähialueilla. Kauttamme saat myös kaikki VMP Group -konsernin palvelut.

VMP-yrittäjä Pekka Pirttikosken ja toimihenkilöittensä perustana on kumppanuus, henkilökohtainen palvelu ja ”hoituu”-asenne.

Palkkalistoillamme oli viime vuonna lähes 300 työntekijää, joista töissä keskimäärin 65 työntekijää joka päivä. Vuonna 2016 palvelimme 70 yritysasiakasta usealla eri toimialalla.

Henkilöstö

Pekka Pirttikoski

yrittäjä
Puhelin 0400 836 192
Sähköposti pekka.pirttikoski@vmp.fi

Helena Kiviranta

myyntipäällikkö
Puhelin 044 596 4500
Sähköposti helena.kiviranta@vmp.fi

Minna Wilpola

myyntiassistentti
Puhelin 044 056 1333
Sähköposti minna.wilpola@vmp.fi

VMP Palkkapalvelut

Puhelin 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti palkkapalvelut@vmp.fi
 

työntekijöiden palkka-asiat ma-pe klo 9-15, aattopäivinä klo 14 asti

VMP Laskutus

Puhelin 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti laskutus@vmp.fi
 

laskutukseen liittyvät asiat ma-pe klo 9-15, aattopäivinä klo 14 asti

Varamiespalvelu 24/7

Puhelin 0100 86088
 

(0,30 euroa / min + pvm) palvelee valtakunnallisesti myös toimistoaikojen ulkopuolella