Toimipisteet

Huittinen-Sastamala

Osoite
Lauttakylänkatu 17
32700 Huittinen
Puhelin 044 776 5175
Sähköposti huittinen@vmp.fi

VMP Varamiespalvelu Huittinen – Sastamala

fb logo VMP Huittinen-Sastamala & Kankaanpää

Huittinen ja Sastamala – Henkilöstövuokraus ja rekrytointipalvelut

VMP Huittinen–Sastamala tarjoaa yrityksille ja yhteisöille henkilöstövuokraus-, rekrytointi– ja HR-asiantuntijapalveluita lähes 30 vuoden kokemuksella. Työnhakijoille tarjoamme elämäntilanteeseen sopivaa työtä eri toimialoilta ja monen eri tason tehtävissä aina keikkahommista vakituisiin tehtäviin. Asiantunteva henkilökuntamme auttaa sinua kaikissa henkilöstövuokraukseen ja rekrytointiin liittyvissä asioissa Huittisissa, Sastamalassa, Kankaanpäässä, Kokemäellä ja niiden lähialueilla. Kauttamme saat myös kaikki VMP Group -konsernin palvelut.

VMP Huittisen perustana on kumppanuus, henkilökohtainen palvelu ja ”hoituu”-asenne.

Palkkalistoillamme oli vuonna 2017 yli 300 työntekijää, joista töissä keskimäärin 64 työntekijää joka päivä. Vuonna 2017 palvelimme 75 yritysasiakasta usealla eri toimialalla.

Henkilöstö

Sonja Laine

yrittäjä
Puhelin 040 744 4261
Sähköposti sonja.laine@vmp.fi

Minna Wilpola

HR-koordinaattori
Puhelin 044 056 1333
Sähköposti minna.wilpola@vmp.fi

Lotta Toivola

HR-koordinaattori
Puhelin 044 776 5175
Sähköposti lotta.toivola@vmp.fi

VMP Palkkapalvelut (valtakunnallinen)

Puhelin 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti palkkapalvelut@vmp.fi
 

työntekijöiden palkka-asiat ma-pe klo 9-15, aattopäivinä klo 14 asti

VMP Laskutus (valtakunnallinen)

Puhelin 010 581 4994 (8,35snt/puh+16,69snt/min)
Sähköposti laskutus@vmp.fi
 

laskutukseen liittyvät asiat ma-pe klo 9-15, aattopäivinä klo 14 asti

Varamiespalvelu 24/7

Puhelin 0100 86088
 

(30snt/min+pvm) palvelee valtakunnallisesti myös toimistoaikojen ulkopuolella