Toimipisteet

Helsinki (Malmi)

Osoite
Malminkaari 9B (4. krs)
00700 Helsinki
Puhelin 0403075100
Sähköposti

Eezy Henkilöstöpalvelut Helsinki (Malmi)

fb logo Eezy Henkilöstöpalvelut Helsinki

Helsinki – Henkilöstövuokraus ja rekrytointipalvelut

Eezy Henkilöstöpalvelut Helsinki auttaa yrityksiä ja yhteisöjä kaikissa henkilöstövuokraukseen ja rekrytointiin liittyvissä asioissa lähes 30 vuoden kokemuksella. Työnhakijat löytävät kauttamme eri elämäntilanteisiin sopivaa työtä lukuisilta eri toimialoilta, aina keikkaluonteisesta työstä vakituisiin tehtäviin. Kauttamme saat myös kaikki Eezy Oyj -konsernin palvelut.

Helsingin Malmin toimistollamme sinua palvelee henkilöstöpalvelualan ammattilaiset, jotka ovat valmiita auttamaan – olit sitten etsimässä apua yrityksesi paikallisiin pk-seudun tai koko maan kattaviin henkilöstöratkaisuihin.

 

Henkilöstö

Matti Nyman

yhteyspäällikkö
Puhelin 040 307 5102
Sähköposti matti.nyman@eezy.fi

Hanna Rättö

HR-asiantuntija
Puhelin 040 307 5110
Sähköposti hanna.ratto@eezy.fi

Olli Nyman

HR-konsultti
Puhelin 050 443 2915
Sähköposti olli.nyman@eezy.fi

Essi Mäkinen

HR-konsultti
Puhelin 040 307 5107
Sähköposti essi.makinen@eezy.fi

Lilli Toukola

HR-konsultti
Puhelin 050 560 8665
Sähköposti lilli.toukola@eezy.fi

Kiinteistö- ja muuttopalvelut

Puhelin 050 464 8669
 

tiimisähköpostit
kiinteistopalvelut@vmp.fi & muuttopalvelu@vmp.fi

Jenna Harkonsalo-Streng

HR-konsultti
Puhelin 050 353 2961
Sähköposti jenna.harkonsalo-streng@eezy.fi

Maiju Mynttinen

HR-konsultti
Puhelin 050 326 1950
Sähköposti maiju.mynttinen@eezy.fi

Milla Aro

HR-konsultti
Puhelin 050 476 4486
Sähköposti milla.aro@eezy.fi

Michaela Lappalainen

HR-asiantuntija, tapahtuma- ja turvallisuusvastaava
Puhelin 040 307 5116
Sähköposti michaela.lappalainen@eezy.fi

Meri Halonen

aluepäällikkö
Puhelin 040 307 5113
Sähköposti meri.halonen@eezy.fi

Milla Äikäs

HR-konsultti
Puhelin 040 307 5109
Sähköposti milla.aikas@eezy.fi

Mari Mielonen

HR-konsultti
Puhelin 040 530 5599
Sähköposti mari.mielonen@eezy.fi

Heikki Lamminpää

aluejohtaja
Puhelin 050 344 6454
Sähköposti heikki.lamminpaa@eezy.fi

Marko Lehtinen

asiakkuusjohtaja
Puhelin 040 307 5103
Sähköposti marko.lehtinen@eezy.fi